Adres : Meşrutiyet Cad. No:2, Kızılay/Ankara
Telefon : 0 312 417 5949
Eposta : info@garantiakademi.com
Garanti Akademi
1999 yılında kurulan Garanti Akademi,  Türkiye'nin ilk KPSS kursu olmakla beraber KPSS alanında hizmet vermekte olan birçok kuruma örnek olmuştur. 

Garanti Akademi, Ankara Kızılay'da KPSS, YDS, ALES, DGS, PMYO kursları ile hizmet vermektedir. Kurumumuz kursiyerlerine sadece katıldıkları sınavda geçerli puanı almak için değil,Türkiye genelinde en yüksek puanı aldırmak için 1999 yılından günümüze kadar gelen tecrübe ve başarılarıyla; deneyimli akademik eğitim kadrosu ve  yayınların kalitesinden ödün vermeden eğitimlerine devam etmektedir.

Bizleri KPSS alanında başarıya götüren kursiyerlerimizin kurslarımıza yoğun talebidir.Bugün itibariyle Ankara' nın en çok tercihe edilen KPSS kursudur. Bu başarıda 13 yıllık tecrübe, kendisini yeniliklere açık tutan alanlarında uzman eğitim kadrosu, derslerde gösterilen hassasiyet ve  yayın politikamız etkili olmuştur.Yayınlarımızın sınavlara yönelik ve çok yönlü olması da başarımızı destekleyen önemli bir faktördür.

Kızılay' ın en merkezi yerinde 3 katta eğitimini sürdürmekte olan Garanti Akademi yıllardır öğrencilerinin başarısını arttırmak için çalışmıştır. Garanti Akademi, kurulduğu günden itibaren  hedefinden asla şaşmamış en kaliteli eğitimi en ucuz fiyatla sunmaya devam etmektedir.

Bundan sonra da  eğitimlerimizden taviz vermeden öğretmenleri ve çalışanlarıyla Garanti Akademi olarak kursiyerlerimizi sınavları kazandırmaya devam edeceğiz.

MİSYONUMUZ

En Kaliteli Eğitimi En Ucuz Fiyatla Sunan, Kursiyerlerimizin Geleceğini Garantileyen, Öncü Kurum Olmak.

BU MİSYON ÇERÇEVESİNDE İLKELERİMİZ:

Güvenilirlik,

İş Ahlakına Bağlılık,

Kalite Bilinci,

Deneyim,

Mükemmelliği Ölçü Alan,

Yüksek Sorumluluk Duygusu,

Bilimsel ve Etik Değerlere Bağlı,

Sürekli Gelişim İnancı,


VİZYONUMUZ

Kursiyerlerine sunduğu Eğitim-Öğretim, araştırma ve uygulamalarıyla hizmetlerinin garantisini kendi adında taşıyan ve bu hizmetleriyle kursiyerlerinin meslek sahibi olmasına öncülük eden; yöneticisi, akademisyen kadrosu ve çalışanları ile başarısı kanıtlanmış bir eğitim kurumudur.Daha Büyük Görüntüle
Anasayfa || Hakkımızda || İletişim || Üye Ol / Giriş ||  Hoşgeldiniz : Tarih : 9.10.2015 20:37:42  Toplam Kurum : 95 Toplam Üye : 1570 Toplam Fırsat : 3